Dankiným klientom sa nápad veľmi zapáčil, keďže bol jednoduchým riešením problému, ktorý mali ak chceli raňajkovať zdravo a chutne. V práci, na dovolenke či chate, alebo doma, keď si nestíhali nachystať kvalitné zdravé raňajky.
Tieto chutné kašičky vznikli ako nápad našej osobnej trénerky Danky, z dôvodu, že na trhu nebolo možné nájsť kašu, ktorá by obsahovala v jednej porcií základné a postačujúce množstvo kvalitných bielkovín pre bežnú populáciu. Nehovoriac o aktívnych jedincoch.


Danka si doma spočiatku varila vlastnú ovsenú kašu s pridaním srvátkového proteínuNo z časového hľadiska to nebolo zakaždým praktické a nie vždy bolo možné stravovať sa doma. 


A tak skúšala namiešať instantnú kašu s proteínom, ktorú stačí zaliať teplou vodou a jedlo je hotové. Rýchle, zdravé a chutné.

Kaša predstavovala nie len rýchle riešenie, ale ešte viac podporila dodržiavanie ich denného kalorického a nutričného príjmu. Milovníkom sladkého tiež uspokojila chuťové bunky dokonale a nepociťovali potrebu siahať po sladkostiach v priebehu dňa.Danka klientom teda spravila rôzne kašičky na posúdenie a vybrala 5 rôznych príchutí, ktoré sa medzi nimi najviac osvedčili. A to bol prvý krok k otvoreniu prevádzky a zaradeniu kaší medzi širokú verejnosť.

Veríme, že tak ako zachutili našim klientom si teraz na nich pochutnáte aj vy a uľahčia aj vám cestu za zdravším “JA”.